Tabla po 1-wszej rundzie
Legenda:
awans |
bez awansu i spadku |
KS Chabówka
-:-
ZOR Frydman
7 listopada
przełożony z powodu wyjazdu zespołu KS Chabówka na obóz przygotowawczy
Czarni Czarny Dunajec
Jarmuta Szczawnica
8 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund
Babia Góra Lipnica Wielka
8 sierpnia, 17:00
Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna
8 sierpnia, 17:00
Sokolica Krościenko
Wiatr Ludźmierz
8 sierpnia, 17:00
Zapora Kluszkowce
Poroniec Poronin
8 sierpnia, 17:00
Wierchy Rabka Zdrój
Orawa Jabłonka
8 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka
KS Chabówka
15 sierpnia, 14:30
Poroniec Poronin
-:-
Wierchy Rabka Zdrój
7 listopada
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:30) odwołany z powodu ulewy
Wiatr Ludźmierz
Zapora Kluszkowce
15 sierpnia, 17:30
Orkan Raba Wyżna
Sokolica Krościenko
15 sierpnia, 14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
Lubań Tylmanowa
15 sierpnia, 17:30
Jarmuta Szczawnica
Huragan Waksmund
15 sierpnia, 11:30
ZOR Frydman
Czarni Czarny Dunajec
15 sierpnia, 14:30
KS Chabówka
Czarni Czarny Dunajec
22 sierpnia, 17:00
Huragan Waksmund
ZOR Frydman
22 sierpnia, 17:00
Lubań Tylmanowa
Jarmuta Szczawnica
22 sierpnia, 14:00
Sokolica Krościenko
Babia Góra Lipnica Wielka
22 sierpnia, 17:00
Zapora Kluszkowce
Orkan Raba Wyżna
22 sierpnia, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój
Wiatr Ludźmierz
22 sierpnia, 14:00
Orawa Jabłonka
Poroniec Poronin
22 sierpnia, 11:00
Poroniec Poronin
KS Chabówka
29 sierpnia, 17:00
Wiatr Ludźmierz
Orawa Jabłonka
29 sierpnia, 14:00
Wierchy Rabka Zdrój
Orkan Raba Wyżna
28 sierpnia, 14:00
Babia Góra Lipnica Wielka
Zapora Kluszkowce
29 sierpnia, 14:00
Jarmuta Szczawnica
Sokolica Krościenko
29 sierpnia, 17:00
ZOR Frydman
Lubań Tylmanowa
29 sierpnia, 17:00
Czarni Czarny Dunajec
Huragan Waksmund
29 sierpnia, 14:00
KS Chabówka
Huragan Waksmund
5 września, 16:30
Lubań Tylmanowa
Czarni Czarny Dunajec
5 września, 13:30
Sokolica Krościenko
ZOR Frydman
5 września, 11:00
Zapora Kluszkowce
Jarmuta Szczawnica
5 września, 16:30
Wierchy Rabka Zdrój
Babia Góra Lipnica Wielka
5 września, 13:30
Orawa Jabłonka
Orkan Raba Wyżna
5 września, 16:30
Poroniec Poronin
Wiatr Ludźmierz
5 września, 13:30
Wiatr Ludźmierz
KS Chabówka
12 września, 13:30
Orkan Raba Wyżna
-:-
Poroniec Poronin
w pierwotnym terminie (12 września, 11:00) odwołany
Babia Góra Lipnica Wielka
Orawa Jabłonka
12 września, 16:30
Jarmuta Szczawnica
Wierchy Rabka Zdrój
12 września, 13:30
ZOR Frydman
Zapora Kluszkowce
12 września, 16:30
Czarni Czarny Dunajec
Sokolica Krościenko
12 września, 13:30
Huragan Waksmund
Lubań Tylmanowa
12 września, 16:30
Wiatr Ludźmierz
Orkan Raba Wyżna
19 września, 13:30
Poroniec Poronin
Babia Góra Lipnica Wielka
19 września, 16:30
Orawa Jabłonka
Jarmuta Szczawnica
19 września, 16:30
Wierchy Rabka Zdrój
ZOR Frydman
19 września, 13:30
Zapora Kluszkowce
Czarni Czarny Dunajec
19 września, 11:00
Sokolica Krościenko
Huragan Waksmund
19 września, 13:30
KS Chabówka
Lubań Tylmanowa
19 września, 11:30
Lubań Tylmanowa
Sokolica Krościenko
26 września, 16:00
Huragan Waksmund
Zapora Kluszkowce
26 września, 16:00
Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Rabka Zdrój
26 września, 11:00
ZOR Frydman
Orawa Jabłonka
26 września, 13:30
Jarmuta Szczawnica
Poroniec Poronin
26 września, 13:00
Babia Góra Lipnica Wielka
Wiatr Ludźmierz
26 września, 13:30
Orkan Raba Wyżna
KS Chabówka
26 września, 16:00
KS Chabówka
Sokolica Krościenko
3 października, 11:00
Zapora Kluszkowce
Lubań Tylmanowa
3 października, 16:00
Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec
3 października, 16:00
Poroniec Poronin
ZOR Frydman
3 października, 11:00
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
3 października, 13:30
Orkan Raba Wyżna
Babia Góra Lipnica Wielka
3 października, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój
Huragan Waksmund
3 października, 13:30
Sokolica Krościenko
Zapora Kluszkowce
10 października, 11:30
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
10 października, 11:30
Huragan Waksmund
Orawa Jabłonka
10 października, 15:00
Czarni Czarny Dunajec
Poroniec Poronin
10 października, 15:00
ZOR Frydman
Wiatr Ludźmierz
10 października, 15:00
Jarmuta Szczawnica
Orkan Raba Wyżna
10 października, 15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
KS Chabówka
10 października, 11:30
Babia Góra Lipnica Wielka
Jarmuta Szczawnica
17 października, 14:30
Orkan Raba Wyżna
ZOR Frydman
17 października, 14:30
Wiatr Ludźmierz
Czarni Czarny Dunajec
17 października, 11:00
Poroniec Poronin
Huragan Waksmund
17 października, 14:30
Orawa Jabłonka
Lubań Tylmanowa
17 października, 11:00
Wierchy Rabka Zdrój
Sokolica Krościenko
17 października, 11:00
KS Chabówka
Zapora Kluszkowce
17 października, 14:30
Zapora Kluszkowce
Wierchy Rabka Zdrój
24 października, 14:00
Sokolica Krościenko
Orawa Jabłonka
24 października, 14:00
Lubań Tylmanowa
Poroniec Poronin
24 października, 14:00
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
24 października, 11:00
Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna
24 października, 11:00
ZOR Frydman
Babia Góra Lipnica Wielka
24 października, 14:00
Jarmuta Szczawnica
KS Chabówka
24 października, 11:00
ZOR Frydman
Jarmuta Szczawnica
31 października, 13:00
Babia Góra Lipnica Wielka
Czarni Czarny Dunajec
31 października, 13:00
Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund
31 października, 13:00
Wiatr Ludźmierz
Lubań Tylmanowa
31 października, 13:00
Poroniec Poronin
Sokolica Krościenko
31 października, 13:00
Orawa Jabłonka
Zapora Kluszkowce
31 października, 13:00
Wierchy Rabka Zdrój
KS Chabówka
31 października, 13:00