dzisiaj: 124, wczoraj: 321
ogółem: 1 133 738
statystyki szczegółowe
1. | LKS Szaflary | 26 | 65 | 21 | 2 | 3 | 82-28 | 10 | 1 | 2 | 40-16 | 11 | 1 | 1 | 42-12 | ||||||
2. | Wiatr Ludźmierz | 26 | 43 | 13 | 4 | 9 | 49-39 | 9 | 1 | 3 | 33-21 | 4 | 3 | 6 | 16-18 | ||||||
3. | Orkan Raba Wyżna | 26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 70-47 | 6 | 4 | 3 | 40-25 | 5 | 3 | 5 | 30-22 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 8-6 |
4. | Babia Góra Lipnica Wielka | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 58-49 | 7 | 4 | 2 | 31-14 | 5 | 0 | 8 | 27-35 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6-8 |
5. | Jarmuta Szczawnica | 26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 55-52 | 7 | 3 | 3 | 31-24 | 3 | 5 | 5 | 24-28 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5-3 |
6. | ZOR Frydman | 26 | 38 | 11 | 5 | 10 | 32-37 | 9 | 2 | 2 | 23-17 | 2 | 3 | 8 | 9-20 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3-5 |
7. | Czarni Czarny Dunajec | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 51-57 | 5 | 6 | 2 | 31-22 | 4 | 2 | 7 | 20-35 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6-3 |
8. | Huragan Waksmund | 26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 44-53 | 6 | 3 | 4 | 26-29 | 3 | 5 | 5 | 18-24 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3-6 |
9. | Lubań Tylmanowa | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 57-56 | 6 | 3 | 4 | 31-16 | 3 | 3 | 7 | 26-40 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 14-3 |
10. | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 47-44 | 5 | 4 | 4 | 24-19 | 3 | 5 | 5 | 23-25 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 6-7 |
11. | Bystry Nowe Bystre | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 50-59 | 5 | 1 | 7 | 27-35 | 4 | 5 | 4 | 23-24 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6-16 |
12. | Granit Czarna Góra | 26 | 32 | 9 | 5 | 12 | 46-58 | 6 | 2 | 5 | 19-21 | 3 | 3 | 7 | 27-37 | ||||||
13. | Lepietnica Klikuszowa | 26 | 20 | 5 | 5 | 16 | 39-62 | 5 | 3 | 5 | 25-22 | 0 | 2 | 11 | 14-40 | ||||||
14. | Skawianin Skawa | 26 | 19 | 4 | 7 | 15 | 31-70 | 2 | 5 | 6 | 18-31 | 2 | 2 | 9 | 13-39 |
Kolejka 1 - 9 sierpnia
Lubań Tylmanowa | 2-3 | Czarni Czarny Dunajec | |
ZOR Frydman | 2-0 | Skawianin Skawa | |
Bystry Nowe Bystre | 3-4 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
Jarmuta Szczawnica | 2-1 | Wiatr Ludźmierz | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 2-2 | Orkan Raba Wyżna | |
LKS Szaflary | 3-2 | Lepietnica Klikuszowa | |
Granit Czarna Góra | 0-3 | Huragan Waksmund |
Kolejka 2 - 16 sierpnia |
LKS Szaflary | 8-3 | Lubań Tylmanowa | |
Lepietnica Klikuszowa | 4-0 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Orkan Raba Wyżna | 1-2 | Jarmuta Szczawnica | |
Granit Czarna Góra | 0-4 | Bystry Nowe Bystre | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 0-0 | ZOR Frydman | |
Skawianin Skawa | 2-4 | Czarni Czarny Dunajec | |
Huragan Waksmund | 0-2 | Wiatr Ludźmierz |
Kolejka 3 - 23 sierpnia |
Lubań Tylmanowa | 2-5 | Skawianin Skawa | |
Czarni Czarny Dunajec | 4-4 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
ZOR Frydman | 1-1 | Granit Czarna Góra | |
Bystry Nowe Bystre | 1-2 | Wiatr Ludźmierz | |
Huragan Waksmund | 1-0 | Orkan Raba Wyżna | |
Jarmuta Szczawnica | 3-2 | Lepietnica Klikuszowa | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 0-2 | LKS Szaflary |
Kolejka 4 - 30 sierpnia |
Jarmuta Szczawnica | 3-0 | Lubań Tylmanowa | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 4-1 | Huragan Waksmund | |
LKS Szaflary | 0-3 | Bystry Nowe Bystre | |
Lepietnica Klikuszowa | 4-3 | ZOR Frydman | |
Orkan Raba Wyżna | 3-3 | Czarni Czarny Dunajec | |
Wiatr Ludźmierz | 3-2 | Skawianin Skawa | |
Granit Czarna Góra | 0-2 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
Kolejka 5 - 6 września |
Lubań Tylmanowa | 1-1 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
Skawianin Skawa | 3-4 | Granit Czarna Góra | |
ZOR Frydman | 1-0 | Orkan Raba Wyżna | |
Bystry Nowe Bystre | 4-2 | Lepietnica Klikuszowa | |
Huragan Waksmund | 1-5 | LKS Szaflary | |
Jarmuta Szczawnica | 3-2 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Wiatr Ludźmierz | 2-0 | Czarni Czarny Dunajec |
Kolejka 6 - 13 września |
Babia Góra Lipnica Wielka | 5-2 | Lubań Tylmanowa | |
LKS Szaflary | 5-2 | Jarmuta Szczawnica | |
Lepietnica Klikuszowa | 1-0 | Huragan Waksmund | |
Orkan Raba Wyżna | 3-3 | Bystry Nowe Bystre | |
Wiatr Ludźmierz | 2-1 | ZOR Frydman | |
Granit Czarna Góra | 2-0 | Czarni Czarny Dunajec | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 4-0 | Skawianin Skawa |
Kolejka 7 - 20 września |
Lubań Tylmanowa | 6-1 | Granit Czarna Góra | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 1-3 | Wiatr Ludźmierz | |
Skawianin Skawa | 0-3 | Orkan Raba Wyżna | |
Czarni Czarny Dunajec | 2-2 | Lepietnica Klikuszowa | |
ZOR Frydman | 1-10 | LKS Szaflary | |
Bystry Nowe Bystre | 3-2 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Huragan Waksmund | 3-3 | Jarmuta Szczawnica |
Kolejka 8 - 27 września |
Huragan Waksmund | 5-5 | Lubań Tylmanowa | |
Jarmuta Szczawnica | 1-1 | Bystry Nowe Bystre | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 3-0 | ZOR Frydman | |
(wo) | |||
goście nie przystąpili do meczu | |||
LKS Szaflary | 6-1 | Czarni Czarny Dunajec | |
Lepietnica Klikuszowa | 1-1 | Skawianin Skawa | |
Orkan Raba Wyżna | 2-1 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
Wiatr Ludźmierz | 5-2 | Granit Czarna Góra |
Kolejka 9 - 4 października |
Lubań Tylmanowa | 1-1 | Wiatr Ludźmierz | |
Granit Czarna Góra | 3-0 | Orkan Raba Wyżna | |
(wo) | |||
goście nie posiadali ważnych badań lekarskich | |||
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 3-1 | Lepietnica Klikuszowa | |
Skawianin Skawa | 0-3 | LKS Szaflary | |
(wo) | |||
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 0-2 z powodu bójki | |||
Czarni Czarny Dunajec | 3-4 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
ZOR Frydman | 3-1 | Jarmuta Szczawnica | |
Bystry Nowe Bystre | 1-2 | Huragan Waksmund |
Kolejka 10 - 11 października |
Bystry Nowe Bystre | 2-5 | Lubań Tylmanowa | |
Huragan Waksmund | 2-0 | ZOR Frydman | |
Jarmuta Szczawnica | 5-1 | Czarni Czarny Dunajec | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 2-3 | Skawianin Skawa | |
LKS Szaflary | 2-0 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
Lepietnica Klikuszowa | 1-2 | Granit Czarna Góra | |
Wiatr Ludźmierz | 2-5 | Orkan Raba Wyżna |
Kolejka 11 - 8 listopada |
Wiatr Ludźmierz | 3-2 | Lepietnica Klikuszowa | |
Granit Czarna Góra | 1-3 | LKS Szaflary | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 1-2 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Skawianin Skawa | 3-3 | Jarmuta Szczawnica | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Czarni Czarny Dunajec | 3-3 | Huragan Waksmund | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
ZOR Frydman | 2-3 | Bystry Nowe Bystre | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Orkan Raba Wyżna | 4-1 | Lubań Tylmanowa | |
w pierwotnym terminie (18 października) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 12 - 25 października |
Bystry Nowe Bystre | 4-1 | Czarni Czarny Dunajec | |
Jarmuta Szczawnica | 1-1 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 0-0 | Granit Czarna Góra | |
LKS Szaflary | 2-1 | Wiatr Ludźmierz | |
Lepietnica Klikuszowa | 1-1 | Orkan Raba Wyżna | |
Lubań Tylmanowa | 1-0 | ZOR Frydman | |
Skawianin Skawa | 2-1 | Huragan Waksmund |
Kolejka 13 - 31 października |
Orkan Raba Wyżna | 2-3 | LKS Szaflary | |
Wiatr Ludźmierz | 6-1 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Granit Czarna Góra | 3-2 | Jarmuta Szczawnica | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 1-2 | Huragan Waksmund | |
Skawianin Skawa | 1-1 | Bystry Nowe Bystre | |
Czarni Czarny Dunajec | 1-0 | ZOR Frydman | |
Lepietnica Klikuszowa | 4-0 | Lubań Tylmanowa |
Kolejka 14 - 12 maja |
Huragan Waksmund | 2-1 | Granit Czarna Góra | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Czarni Czarny Dunajec | 1-1 | Lubań Tylmanowa | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Skawianin Skawa | 1-1 | ZOR Frydman | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 1-1 | Bystry Nowe Bystre | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Wiatr Ludźmierz | 1-2 | Jarmuta Szczawnica | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Orkan Raba Wyżna | 6-4 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem | |||
Lepietnica Klikuszowa | 1-2 | LKS Szaflary | |
w pierwotnym terminie (11 kwietnia) odwołany z powodu katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem |
Kolejka 15 - 9 czerwca |
Wiatr Ludźmierz | 1-0 | Huragan Waksmund | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej, w drugim (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Lubań Tylmanowa | 1-2 | LKS Szaflary | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej, w drugim (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Babia Góra Lipnica Wielka | 3-0 | Lepietnica Klikuszowa | |
(wo) | |||
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gości - na boisku 2-1 / w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej, w drugim (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Jarmuta Szczawnica | 2-5 | Orkan Raba Wyżna | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej, w drugim (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Bystry Nowe Bystre | 3-1 | Granit Czarna Góra | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej, w drugim (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
ZOR Frydman | 1-0 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej, w drugim (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Czarni Czarny Dunajec | 5-0 | Skawianin Skawa | |
(wo) | |||
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gości - utrzymano wynik z boiska / w pierwotnym terminie (18 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej, w drugim (19 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 16 - 25 kwietnia |
Skawianin Skawa | 1-4 | Lubań Tylmanowa | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 1-1 | Czarni Czarny Dunajec | |
Granit Czarna Góra | 0-2 | ZOR Frydman | |
Wiatr Ludźmierz | 3-1 | Bystry Nowe Bystre | |
Orkan Raba Wyżna | 4-4 | Huragan Waksmund | |
Lepietnica Klikuszowa | 2-2 | Jarmuta Szczawnica | |
LKS Szaflary | 4-0 | Babia Góra Lipnica Wielka |
Kolejka 17 - 1 maja |
Lubań Tylmanowa | 0-0 | Jarmuta Szczawnica | |
Huragan Waksmund | 0-5 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Bystry Nowe Bystre | 0-5 | LKS Szaflary | |
ZOR Frydman | 3-0 | Lepietnica Klikuszowa | |
(wo) | |||
na boisku 1-1 | |||
Czarni Czarny Dunajec | 1-4 | Orkan Raba Wyżna | |
Skawianin Skawa | 2-2 | Wiatr Ludźmierz | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 3-1 | Granit Czarna Góra |
Kolejka 18 - 3 maja |
Czarni Czarny Dunajec | 1-1 | Wiatr Ludźmierz | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 0-2 | Lubań Tylmanowa | |
Granit Czarna Góra | 1-1 | Skawianin Skawa | |
Orkan Raba Wyżna | 2-1 | ZOR Frydman | |
Lepietnica Klikuszowa | 2-5 | Bystry Nowe Bystre | |
(wo) | |||
udział nieupawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - utrzymano wynik z boiska | |||
LKS Szaflary | 0-0 | Huragan Waksmund | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 1-1 | Jarmuta Szczawnica |
Kolejka 19 - 9 maja |
Lubań Tylmanowa | 0-3 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Jarmuta Szczawnica | 2-3 | LKS Szaflary | |
Huragan Waksmund | 3-1 | Lepietnica Klikuszowa | |
Bystry Nowe Bystre | 1-6 | Orkan Raba Wyżna | |
ZOR Frydman | 1-0 | Wiatr Ludźmierz | |
Czarni Czarny Dunajec | 6-2 | Granit Czarna Góra | |
Skawianin Skawa | 1-0 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
Kolejka 20 - 16 maja |
Granit Czarna Góra | 1-1 | Lubań Tylmanowa | 16 czerwca |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (26 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Wiatr Ludźmierz | 2-2 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 26 maja |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Orkan Raba Wyżna | 5-0 | Skawianin Skawa | 26 maja |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych | |||
Lepietnica Klikuszowa | 2-3 | Czarni Czarny Dunajec | 16 czerwca |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (26 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
LKS Szaflary | 0-1 | ZOR Frydman | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 1-1 | Bystry Nowe Bystre | 16 czerwca |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (26 maja) odwołany z powodu złego stanu boiska | |||
Jarmuta Szczawnica | 1-1 | Huragan Waksmund | 26 maja |
w pierwotnym terminie (16 maja) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych |
Kolejka 21 - 23 maja |
Lubań Tylmanowa | 5-0 | Huragan Waksmund | |
Bystry Nowe Bystre | 2-5 | Jarmuta Szczawnica | |
ZOR Frydman | 1-0 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Czarni Czarny Dunajec | 1-1 | LKS Szaflary | |
Skawianin Skawa | 2-2 | Lepietnica Klikuszowa | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 4-4 | Orkan Raba Wyżna | |
Granit Czarna Góra | 3-2 | Wiatr Ludźmierz |
Kolejka 22 - 30 maja |
Wiatr Ludźmierz | 3-1 | Lubań Tylmanowa | |
Orkan Raba Wyżna | 2-2 | Granit Czarna Góra | |
Lepietnica Klikuszowa | 1-3 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
LKS Szaflary | 4-0 | Skawianin Skawa | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 3-0 | Czarni Czarny Dunajec | |
Jarmuta Szczawnica | 4-0 | ZOR Frydman | |
Huragan Waksmund | 2-0 | Bystry Nowe Bystre |
Kolejka 23 - 3 czerwca |
Orkan Raba Wyżna | 0-1 | Wiatr Ludźmierz | |
Lubań Tylmanowa | 6-0 | Bystry Nowe Bystre | |
ZOR Frydman | 1-1 | Huragan Waksmund | |
Czarni Czarny Dunajec | 1-0 | Jarmuta Szczawnica | |
Skawianin Skawa | 0-3 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
(wo) | |||
na boisku 2-2 | |||
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 2-1 | LKS Szaflary | |
Granit Czarna Góra | 1-0 | Lepietnica Klikuszowa |
Kolejka 24 - 6 czerwca |
Lubań Tylmanowa | 2-0 | Orkan Raba Wyżna | |
Lepietnica Klikuszowa | 1-0 | Wiatr Ludźmierz | |
LKS Szaflary | 4-3 | Granit Czarna Góra | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 4-2 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
Jarmuta Szczawnica | 3-0 | Skawianin Skawa | |
(wo) | |||
na boisku 3-1 | |||
Huragan Waksmund | 0-3 | Czarni Czarny Dunajec | |
Bystry Nowe Bystre | 0-0 | ZOR Frydman |
Kolejka 25 - 13 czerwca |
ZOR Frydman | 3-1 | Lubań Tylmanowa | |
Huragan Waksmund | 4-1 | Skawianin Skawa | |
Czarni Czarny Dunajec | 2-0 | Bystry Nowe Bystre | |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem | 3-1 | Jarmuta Szczawnica | |
Granit Czarna Góra | 4-1 | Babia Góra Lipnica Wielka | |
Wiatr Ludźmierz | 0-2 | LKS Szaflary | |
Orkan Raba Wyżna | 6-0 | Lepietnica Klikuszowa |
Kolejka 26 - 20 czerwca |
Lubań Tylmanowa | 4-0 | Lepietnica Klikuszowa | |
LKS Szaflary | 2-0 | Orkan Raba Wyżna | |
Babia Góra Lipnica Wielka | 3-0 | Wiatr Ludźmierz | |
Jarmuta Szczawnica | 1-7 | Granit Czarna Góra | |
Huragan Waksmund | 3-3 | Sokolica Krościenko nad Dunajcem | |
Bystry Nowe Bystre | 3-0 | Skawianin Skawa | |
ZOR Frydman | 3-0 | Czarni Czarny Dunajec |
Skalni Zaskale | 0:2 | Babia Góra Lipnica Wielka |
2018-06-09, 18:00:00 |
||
oceny zawodników » |
A-klasa » Podhale | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
|
|||